Правила використання

Правила використання системи «mobiSchool»

1. Загальні положення

1.1. Сайт mobiSchool – це онлайн платформа для організації та підтримки освітнього процесу. Користувачі mobiSchool можуть виступати в ролі директорів, вчителів, учнів, а також батьків (контроль учнів).

1.2. Реєстрація у системі та надання прав доступу дозволяє користувачеві працювати з відповідним функціоналом сайта.

1.3. Завантаження текстових, відео- і аудіоматеріалів здійснюється самостійно користувачами. Користувач несе повну відповідальність за матеріал, розміщений від його імені на сайті. Адміністрація сайту залишає за собою право на модерацію контенту, а також видалення його з сайта, якщо він буде мати ознаки, заборонені для перегляду (наприклад, сцени насильства, жорстокості тощо).

1.4. Ми наполягаємо на тому, щоб матеріали, які Ви викладаєте на сайт, були авторськими (створеними Вами) і не порушували законодавства України про захист інтелектуальної власності та авторських прав. Ми даємо можливість ділитися на нашому сайті відео з youtube.com (якщо це не заборонено автором цього відео).

1.5. Ми залишаємо за собою право розміщувати відео з mobiSchool на наших каналах в соціальних мережах, а також на інших сайтах (наприклад, youtube.com).

1.6. Обробка персональних даних виконується згідно Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297-VI (із змінами і доповненнями). Всі персональні дані (такі як: ім.’я, прізвище, адресу електронної пошти та ін.) зберігаються і обробляються виключно з метою забезпечення роботи освітніх функцій порталу, таких як: збір статистики, надання звітів, проведення обов’язкових уроків тощо.

 1. Визначення
  1. mobiSchool – означає функції і послуги, які ми надаємо, в тому числі через наш веб-сайт за адресою www.mobischool.ac-cent.com і будь-які інші веб-сайти з брендом mobiSchool або спільним з mobiSchool брендом (включаючи мобільні версії і додатки).
  2. е-середовище навчального закладу – його web-прототип, що створюється відповідно до його вимог та потреб (закладено принцип лего), містить вбудовані е-середовища підрозділів та забезпечує роботу всього функціоналу освітнього процесу
  3. е-середовище підрозділу (класу, групи, кафедри, факультету тощо – його web-прототип, що створюється відповідно до його вимог та потреб (закладено принцип лего) та містить відповідні е-кабінети (WEBroom)
  4. е-кабінет (WEBroom) – навчальне середовище, що можна назвати е-простором, в якому здійснюється освітній процес щодо певної групи користувачів (учнів конкретного класу, студентів спеціальності, факультету тощо), містить;
   1. е-аудиторію, що включає субмодулі:
 • Робоче поле – відтворює традиційну класну кімнату (аудиторію) з можливістю проведення занять як у режимі реального часу, так і у віддаленому режимі (в часовому та територіальному розумінні);
 • Чат – спілкування з особами, що навчаються як у режимі реального часу, так і у віддаленому режимі (в часовому та територіальному розумінні);
 • Контроль проведення занять та відвідування – ведення протоколу роботи, класного журналу тощо.
   1. Розклад занять (консультацій, екзаменів, ЗНО): збереження даних у табличному форматі, усі елементи розкладу відображаються на сторінці вчителя та у соціальній мережі на сторінках учнів (студентів).
   2. Домашнє завдання – збереження домашніх завдань на кожен день з кожного предмета, а також історію домашніх завдань за весь семестр; учень (студент) має можливість отримати домашнє завдання та дати на нього відповідь у розширених текстових форматах (PDF, World, Power Point).
   3. Тест – перелік запитань у кінці уроку, заняття, теми тощо; за ним визначається не тільки розуміння з боку учня (студента), а й якість підготовленого заняття; тести можуть бути закріплюючими – їх можна проходити кілька разів (після кожного проходження питання перемішуються) і підсумковим, коли оцінка відразу заноситься до Журналу; у тестах можуть використовуватися питання з одним або декількома варіантами правильних відповідей.
   4. Журнал – сервіс, що містить оцінки учнів (студентів); учні, батьки або опікуни можуть бачити оцінки тільки свої (своєї дитини).
   5. Поличка матеріалів – електронна «полиця», де розташовуються матеріали, які викладач відібрав із загальної WEB-бібліотеки для проведення певного заняття.
   6. Дошка – сервіс, призначений для роботи викладача; на дошці викладач може залишати нотатки для учнів (студентів).
  1. Особистий кабінет учителя – WEBroom, який забезпечує: 
  • чат та відео (опція) з учнями та батьками
  • подання навчальних матеріалів учням (у т.ч. мультимедійних)
  • засоби створення домашніх завдань, розкладу, наповнення системи тестування завданнями
  • контроль за діяльністю учнів
  • роботу з системою тестування для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів
  • наповнення та використання особистої бібліотеки навчальних матеріалів
  • використання WEB-бібліотеки сучасних навчально-методичних матеріалів
  1. Кабінет управління (директора) WEBroom, який забезпечує: 
  • контроль освітнього процесу у WEBrooms закладу і управління ними
  • перегляд поличок навчальних матеріалів WEBrooms закладу
  • перегляд домашніх завдань та розкладу
  • перегляд оцінок учнів
  • перегляд календаря та створення подій
  • спілкування з учителем віч-на-віч
  • отримання статистик по закладу в цілому, класу, учителю, предмету, учню
  • звернення до чинної нормативно-правової бази
  • використання WEB-бібліотеки сучасних навчально-методичних матеріалів
  1. Особистий кабінет учня – WEBroom, який забезпечує: 
  • чат та відео (опція) з учителем
  • засоби перегляду: домашніх завдань, розкладу, оцінок, навчальних матеріалів, календаря, нотаток від учителя, класної дошки
  • створення власних нотаток
  • навчання, консультації в електронному кабінеті вчителя
  • використання WEB-бібліотеки сучасних навчально-методичних матеріалів
  1. Особистий кабінет батьків –  WEBroom, який забезпечує:
  • чат та відео (опція) з учителем (участь у батьківських зборах)
  • засоби перегляду полички навчальних матеріалів
  • засоби перегляду домашніх завдань та розкладу
  • засоби перегляду оцінок своєї дитини
  • перегляд календаря
  • створення нотаток
  • модуль спілкування з учителем віч-на-віч
  • участь у батьківських зборах (дистанційний процес)
  • використання WEB-бібліотеки сучасних навчально-методичних матеріалів

3. Реєстрація та безпека аккаунта

3.1. Користувачі mobiSchool несуть відповідальність за правильність зазначених імен та прізвищ, а також інших відомостей про себе.

3.2. Нижче перераховані деякі зобов’язання, які Ви приймаєте на себе при реєстрації і для підтримки безпеки Вашого аккаунта:

3.2.1. не розміщувати неправдиву особисту інформацію на mobiSchool або створювати аккаунт від імені іншої людини без належного дозволу;

3.2.2. не створювати більше одного особистого профілю;

3.2.3. вказувати точну контактну інформацію та своєчасно оновлювати її;

3.2.4. не передавати свій пароль, не надавати доступ до Вашого аккаунту стороннім особам і не здійснювати будь-які інші дії, які можуть загрожувати безпеці Вашого аккаунта;

3.2.5. при виборі імені користувача або аналогічний засіб ідентифікації для свого аккаунта, ми зберігаємо за собою право видалити його, в разі порушення користувачем Правил використання порталу;

3.2.6. не вчиняти будь-яких дій для того, щоб заподіяти шкоду іншим користувачам порталу, або порушити безпеку роботи сайта.

4. Захист прав інших осіб та безпека

4.1. Ми ставимося з повагою до прав інших осіб та очікуємо цього від Вас.

4.2. Використовуючи mobiSchool, не можна розміщувати матеріали, що порушують чиї-небудь права або закони, або вчиняти аналогічні дії.

4.3. Ми залишаємо за собою право видалити будь-які матеріали або інформацію, які розміщені Вами на mobiSchool, якщо ми вважаємо, що вони порушують ці Правила.

4.4. Забороняється використовувати об’єкти авторського права або торгові знаки, розміщені на сайті (включаючи mobiSchool, логотипи mobiSchool), без нашої попередньої письмової згоди.

4.5. mobiSchool пропонує використовувати інструменти для подачі скарг, щоб повідомити про порушення Ваших прав.

4.6. Ми докладаємо всіх можливих зусиль для того, щоб зробити mobiSchool безпечним, однак ми не можемо цього гарантувати. Для безпечної роботи mobiSchool необхідно, щоб зусилля докладалися і з Вашого боку. У зв’язку з цим, забороняється:

4.6.1. Використовувати інформацію на порталі в рекламних цілях. Писати рекламні тексти та повідомлення комерційного характеру і розсилати їх іншим користувачам.

4.6.2. Завантажувати неякісний, образливий, нецензурний матеріал, а також матеріал зі сценами насильства і жорстокості або такий, який не відповідає освітній місії порталу.

4.6.3. Проявляти грубість у спілкуванні на сайті. Вживати будь-які нецензурні вирази.

4.6.4. Збирати матеріали користувачів або ж їхні дані, а також отримувати доступ до mobiSchool за допомогою автоматичних пристроїв (наприклад, ботів, що збирають інформацію, програм-роботів, «павуків» або подібного ПО) без нашого дозволу.

4.6.5. Займатися незаконним мережевим маркетингом на mobiSchool, наприклад, схемами «фінансових пірамід».

4.6.6. Завантажувати віруси чи інші шкідливі коди.

4.6.7. Вимагати інформацію про дані для входу в систему іншого користувача або намагатися зайти в чужий аккаунт.

4.6.8. Використовувати mobiSchool для вчинення незаконних, що вводять в оману, шкідливих чи подібних дискримінаційних дій.

4.6.9. Вчиняти будь-які дії, які можуть вивести з ладу, надлишково навантажити або погіршити нормальну роботу mobiSchool.

4.6.10. Сприяти порушенню цих Правил або заохочувати подібні порушення.

5. Припинення дії

5.1. Якщо Ви порушуєте умови цих Правил або іншим чином створюєте ризик чи можливі несприятливі правові наслідки для нас, то ми можемо припинити надання Вам можливостей користування всього mobiSchool або його частини. Ми повідомимо Вас про це електронною поштою або в наступний раз, коли Ви спробуєте отримати доступ до свого аккаунту. Ви також можете видалити свій аккаунт в будь-який час, написавши нам це прохання.

6. Вирішення спорів

6.1. Ми докладаємо зусиль, щоб mobiSchool був безпечним і працював без помилок, проте Ви його використовуєте на власний ризик. Ми не можемо гарантувати вам безпеку і захищеність ресурсу, а також ми не гарантуємо, що mobiSchool завжди працюватиме безперебійно і без помилок. mobiSchool не несе відповідальність за дії та матеріали третіх сторін.

6.2. Усі суперечки і претензії, заявлені нам, розглядатимуться в порядку та згідно норм чинного законодавства України.